OneBlood™
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

OneBlood™

CS 1.6 Clan
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 necu se svadjam niti nista hocu samo da pitam nesto

Go down 
4 posters
AuthorMessage
cMn




Posts : 13
Join date : 2010-12-25

necu se svadjam niti nista hocu samo da pitam nesto Empty
PostSubject: necu se svadjam niti nista hocu samo da pitam nesto   necu se svadjam niti nista hocu samo da pitam nesto I_icon_minitimeSat Dec 25, 2010 2:09 pm

ovako znaci bez uvrede nikom i nista samo pitam....

cuo sam od mnogih igraca da ovaj spG. dEXTER ima wh.. nebitno ja nemislim.. e sad ako u slucaju
da se njegov busted pojavi pre pocetka lige.. dali ce oni biti disfalifikovani?? :/ jel mislim da bi bilo ne fer prema ostalima kad bi neki team sa citerom pobedio Smile.. eto znaci ovo nije uvreda samo pitanje molim bez svadje neka admin odgovori na pitanje
Back to top Go down
N 1 x A
Administrator
Administrator
N 1 x A


Posts : 73
Join date : 2010-01-31
Age : 31
Location : Novi Sad DETELINARA :D

necu se svadjam niti nista hocu samo da pitam nesto Empty
PostSubject: Re: necu se svadjam niti nista hocu samo da pitam nesto   necu se svadjam niti nista hocu samo da pitam nesto I_icon_minitimeSat Dec 25, 2010 2:20 pm

Ako se pojavi busted nrnvo da ce biti diskfalifikovani Smile)) a i + na ligi ce biti HLTV tako da .... Smile))
Back to top Go down
NaNo




Posts : 4
Join date : 2010-12-25

necu se svadjam niti nista hocu samo da pitam nesto Empty
PostSubject: Re: necu se svadjam niti nista hocu samo da pitam nesto   necu se svadjam niti nista hocu samo da pitam nesto I_icon_minitimeSun Dec 26, 2010 4:47 pm

Nema dexter nista Wink
Back to top Go down
lebac




Posts : 5
Join date : 2010-12-25

necu se svadjam niti nista hocu samo da pitam nesto Empty
PostSubject: Re: necu se svadjam niti nista hocu samo da pitam nesto   necu se svadjam niti nista hocu samo da pitam nesto I_icon_minitimeSun Dec 26, 2010 5:24 pm

da da ti si haos lik prvo igraj sa njim a ne tek optuzuj... onda victoria ima milion busted movies likova koji nemaju wh a pola vas dece ce odma reci WH WH...
Back to top Go down
cMn




Posts : 13
Join date : 2010-12-25

necu se svadjam niti nista hocu samo da pitam nesto Empty
PostSubject: Re: necu se svadjam niti nista hocu samo da pitam nesto   necu se svadjam niti nista hocu samo da pitam nesto I_icon_minitimeSun Dec 26, 2010 5:36 pm

hh.. nisam teo da se prepirem nego sam pitao idi sam na viktorijin forum pa citaj Smile... sta su rekli chonta i ostali kazu dexter wh jos malo bussted kazu ja sam samo sad obde pitao nista vise Wink... tako da nenapusavaj mene nego njih
Back to top Go down
lebac




Posts : 5
Join date : 2010-12-25

necu se svadjam niti nista hocu samo da pitam nesto Empty
PostSubject: Re: necu se svadjam niti nista hocu samo da pitam nesto   necu se svadjam niti nista hocu samo da pitam nesto I_icon_minitimeSun Dec 26, 2010 5:38 pm

daj mi link na pm. i sta izadje busted i to ne mora da znaci da je wh ako si gledao njihov BUSTED od YF p0k1 ako znas ko je to uopste i decko nema wh danas je izasao na yt i vec su skinuli da se ne blamiraju...
Back to top Go down
Sponsored content





necu se svadjam niti nista hocu samo da pitam nesto Empty
PostSubject: Re: necu se svadjam niti nista hocu samo da pitam nesto   necu se svadjam niti nista hocu samo da pitam nesto I_icon_minitime

Back to top Go down
 
necu se svadjam niti nista hocu samo da pitam nesto
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
OneBlood™ :: Off Topic :: Spam Zona-
Jump to: